KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Eğitim Fakültesi

Fakültemiz 2018-2019 Mezuniyet Töreni-22.06.2019

Fakültemiz 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni 14 Haziran 2019 Cuma günü Üniversitemiz Tıp Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Fen Bilgisi Öğretmenliği ABD son sınıf öğrencileri Selin EMEÇ ve Sevgi POLAT’ın sunuculuğunu üstlendiği program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayarak Fen Bilgisi Öğretmenliği ABD’ndan Esra PAKÖZ ve Melek LATUNOK ile Sınıf Öğretmenliği ABD’ndan Aişe HARMANDA adlı öğrencilerimizin konuşmaları ile devam etti. Fakültemizde geçirdikleri dört yılı özetleyen öğrencilerimizin ardından, Fen Bilimleri ve Matematik Eğitimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mustafa YAZICI, Temel Eğitim Bölüm Başkanı Doç. Dr. Cengiz ÖZMEN, Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Nail YILDIRIM ve Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Niyazi CAN açılış konuşmalarını gerçekleştirdiler.

Fakültemiz 2018-2019 Dönem Birincisi Sema PAK adlı öğrencimize Birincilik Ödülü Rektörümüz Prof. Dr. Niyazi CAN tarafından takdim edildi. Dönem İkincisi öğrencimiz Merve DOĞAN’ın katılamadığı töreninde Fakülte Üçüncülüğü Ödülü Dekanımız Prof. Dr. Nail YILDIRIM tarafından öğrencimiz Şeyma KABAAĞAÇ’a verildi. Fen Bilgisi Öğretmenliği ve Sınıf Öğretmenliği Program birincilerine (Sema PAK, Merve DOĞAN) Fen Bilimleri ve Matematik Eğitimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mustafa YAZICI tarafından, program ikincilerine (Hicret BALIK, Şeyma KABAAĞAÇ) Temel Eğitim Bölüm Başkanı Doç. Dr. Cengiz ÖZMEN ve program üçüncülerine (Habibe ÇOLAK, Meryem KINAY) Sınıf Öğretmenliği ABD Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Oğuzhan KURU tarafından Başarı Belgeleri takdim edildi.

Temsili diploma takdimi ile devam eden program, mezunlarımızın Sınıf Öğretmenliği ABD’nda görevli öğretim üyemiz Doç. Dr. Evrim URAL eşliğinde Öğretmen Andı’nı okuması ve kep atmaları ile son buldu.

NOT: Fotoğraflar ekli dosyada yer almaktadır.


2018-2019 Mezuniyet Töreni Fotoğrafları